cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Otomatik Klor Pompası

otomatik-klor-pompası-satan-firmalar-satış-fiyatları

Otomatik klor pompası ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri firmamız aracılığı ile bulabilirsiniz. Her büçeye uygun otomatik klor pompası ürünleri satan firmamızdan bilgi ve fiyat taleplerinizi dilediğiniz an talep formlarımızı kullanarak firmamıza iletebilirsiniz. Mesai saatleri içinde telefon numaralarımızdan merkez ofisimize ulaşarak otomatik klor pompası hakkında uzman personellerimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Otomatik dozaj pompası satışlarımızda Türkiye geneline hizmet veren ve bilinen firmamız ücretsiz kargo anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Her gün kendi tesislerimizden tam otomatik klor pompası ve yarı otomatik klor pompası satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tüm klor pompası satışlarımızda manuel kullanımlı, basit ve etkili klor ölçümü yapabilmenizi sağlayan klor test kitleri firmamız tarafından siparişlerinizde ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Türkiye geneline cihaz satışlarımız haricinde yan ürün ve kimyasal ürün satışımızda mevcuttur. Aradığınız cihaz ya da kimyasal ürünleri web sitemizde göremiyorsanız merkez ofis numaralarımızdan ya da sitemizde bulunan iletişim ve talep formlarını kullanarak firmamız ile iletişime geçin.

Otomatik Klor Pompası Nedir?

otomatik-klor-pompaları-satış

Otomatik klor pompaları, düzenli olarak klorlama yapılacak ortama, klorlama işlemlerini gerçekleştiren cihazlardan oluşmaktadır. Tek bir cihazın yeterli olduğu ortamlar olduğu gibi bir kaç cihazın birleşimi ile de otomatik klorlama yapılabilmektedir. Cihaz seçimleri yapılacak olan klorlama türüne göre değişkenlik göstermektedir. En çok kullanılan klor ürünleri sıvı klor ve gaz klor'dur. Tek bir klor pompası satışımız olduğu gibi hazır ünite şeklinde klorlama ünitesi ve komple tesisin kurulumu gibi hizmetleride firmamızdan talep edebilirsiniz. Sıvı klor ve gaz klor tesisi, sistemlerin oluşturulması ve hazır ünite satışlarında Türkiye geneline uzman kadromuzla hizmet verebilmekteyiz.

Kurulmasını düşündüğünüz sistemler hakkında firmamızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Tam otomatik ve yarı otomatik klor pompa çeşitlerimiz ile hizmetlerimizi her gün sürdürmekteyiz.

Klor pompaları düzenli ve otomatik olarak klorlama yapılmasını sağlar. Tam otomatik ve yarı otomatik olarak iki grup halinde satışları vardır. Yapılması istenen klorlama türüne göre cihaz seçimi yapılmalıdır. Sıvı, tablet ve gaz klor kullanımları için özel olarak üretilmiş klor pompaları vardır. Bu pompalar elektrikli, elektriksiz ve güneş enerjili olarak değişik çalışma prensiplerine sahip pompalardır.

Otomatik Klorlama Nasıl Yapılır?

Kullanımı düşünülen klor türüne göre otomatik klorlama yapmak oldukça basit ve ekonomoktir. En çok tercih edilen pompa seçeneğimiz otomatik sıvı klor pompası seçeneğimizdir. Kolay kurulum ve kullanımı, fiyat avantajı, kullanıcak klor türünün avantajı tercih sebeplerindendir.

Otomatik klorlama yarı otomatik ya da tam otomatik klor pompası ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tüm klor pompası satışlarımızda kullanım ve kurulum kitapçığı mevcuttur.

Tam otomatik klor pompası ile klorlama yapılması, klor ölçümünün gerçekleşmesi, pompanın otomatik olarak durdurulması ve yeniden klorlamaya başlaması tek bir sistem tarafından gerçekleştirilir. Tek yapmanız gereken klor tankının klor eksikliğini gidermenizdir. Yarı otomatik sistemlerde ise manuel olarak klorlama miktarı ayarlanabilmektedir. Bu ayarlamadan ve belli bir süre klorlama yapıldıktan sonra klor ölçümü yine manuel olarak yapılmalı ve pompanın son klorlama oranları tamamlanmalı. Yarı otomatik klor pompalarının klor ölçümünü gerçekleştirebilmesi için ayrı olarak klor ölçüm cihazına ihtiyaç vardır. Klor pompası satışlarımızda ücretsiz olarak gönderilen klor test kitleri ile bu ölçümlerin yapılmasıda mümkündür.

Kullanım Alanları

klor-pompası-fiyatı-satışı-satın-al

Otomatik klorlama cihazları çok yaygın olarak farklı sektörlerde kullanılmaktadır. En çok kullanılan alanlar su dezenfeksiyonu ve yüzme havuzu dezenfeksiyonudur. Klorlama pompaları büyük, orta ve küçük ölçekli su arıtma tesislerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Yüzme havuzları haricinde belediyelerde, beldelerde, köylerde, fabrikalarda ve tesislerde klorlama pompaları ile su dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

Firmamız her bütçeye ve klorlama yapılması düşünülen her ortama uygun otomatik klor pompası satışları ve sistemlerini Türkiye genelinde yapabilmektedir. Bir pompa alımı, hazır ünite satışı ya da komple sistemin kurulması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ürün satışlarımızda ücretsiz kargo avantajı bulunmaktadır.

Klor Pompası Garantisi

Yarı otomatik ya da tam otomatik klor pompası satışlarımızın hepsi garanti kapsamında ürünlerdir. İki yıl garantili, teknik servisli, yedek parça imkanı bulunan pompa seçeneklerimiz ile kendi tesislerimizden satışlarımız her gün gerçekleşmektedir.

Garanti kapsamında oluşan arıza durumlarında firmamıza ulaşan pompalar, teknik servisimizce inccelemeye alınır. Kullanıcı hatası tespit edilmeyen ürünlerin ücretsiz tamiri çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Kullanıcı hataları garanti kapsamı dışındadır. Kullanıcı hatası olmayan ve arızası onarılamayan ürünler ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Otomatik Klor Pompası Fiyatları

Seçilecek olan otomatik klor pompasına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun otomatik klor pompası fiyatları için firmamız ile iletişime geçiniz.

Fiyatların en doğru şekilde belirlenmesi için klorlama türü, pompa seçimi, kapasite bilgileri ve kullanılacak ortam hakkında bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Bu bilgilere sahip değilseniz firmamıza ulaşarak ücretsiz destek alınız.

Teknik Servis Yedek Parça

Tüm klor pompası satışlarımızda teknik servisimiz hizmet verebilmektedir. Teknik servisimiz kurulum ve arıza gibi durumlarda müşterilerimize hizmet verir.

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...