cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Galoş

galoş-resim

Galoş

galoş-image-görsel Galoş, Temiz ve steril olmasına özen gösterilen ve bu ortamların hijyen korumasını sağlamak amacıyla tercih edilen genellikle naylon malzemeden yapılan üründür.

Ayakkabılar vasıtası ile dışarıdan içeriye taşınabilecek mikroorganizma, kir ve diğer istenmeyen yabancı maddelerin içerideki çalışma ortamına dâhil olmasının engellenmesinde ve hijyenin belli bir seviyede tutulmasında galoş oldukça pratik ve ekonomik bir alternatif sunar. Bu yüzden kullanım alanları hastane ve diğer sağlık kuruluşlarından, çeşitli gıda üretim yerlerine, spor salonlarından güzellik merkezlerine kadar oldukça geniştir.

İnsanlar genellikle kirli, çamurlu veya tozlu ortamlara girebilmektedirler. Daha sonra çalışma ortamına geldiklerinde ise ayaklarına yapışan bu maddelerin çalışma ortamlarına ulaşmaması için en ekonomik yol olarak polietilen galoş kullanmaktadırlar. Geri dönüştürülebilir tek kullanımlık galoşlar, zemini ayak izlerinden veya çiziklerden korumak için, halıları ayağa yapışan mikroplardan veya kirlerden korumak için ideal ürünlerdir. Günlük kullanımda polietilen galoşlar işçilerin ayaklarına yapışan toz veya kirleri bir alandan diğer bir alana taşımamalarını sağlar. Galoşlar ayrıca kullanıcılarına kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Galoşlar esnek ve rahattır. Bu yüzden de boyutları her ne kadar farklı olsa da doğru boyut seçildiğinde herkesin ayağında kullanılmaya uygundurlar. Kenarlarındaki esnek lastikler sayesinde kolaylıkla giymeye ve çıkarmaya uygundurlar.

galoş-satışGaloşlar hammaddelerine, ölçülerine ve renklerine göre çeşitlilik gösterirler. Bunlardan bazıları hakkındaki bilgiler aşağıda özet olarak sunulmuştur:

Polietilen Naylon Galoş (Standart)

Naylon galoş olarak da bilinen bu galoşun hammaddesi 100% polietilendir. Otomatik makinalarda el değmeden üretilmektedir. Genelde mavi renkli üretilmektedir. Diğer renklerde de özel üretim yapılmaktadır.

Nonwoven Tela Galoş

Hammaddesi 100% polipropilen (PP) olan dokusuz tela kumaştan otomatik makinalarda el değmeden üretilmiştir. Bu tip tela galoşlar özellikle çok dayanıklı galoşa ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Genelde beyaz renklidir. Özel sipariş üzerine diğer renklerde de üretim olanağı bulunmaktadır.

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...