cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Sıvı Klor

Sıvı Klor

Sıvı Klor, Hipoklorit asidin sodyum tuzlarından oluşur ve klor içeren ve dezenfektör olarak kullanılabilen bir bileşiktir. Klor gazı sodyum hidroksit solüsyonu içerisinde çözünürken üretilir.

sıvı-klor-trakya-satışlarına-başlanmıştırSıvı haldedir, berraktır ve açık sarı renktedir, yoğun bir klor kokusuna sahiptir. Güçlü bir aşındırıcıdır, bu nedenle kapalı, serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Sodyum hipoklorit doğal olarak bozunmaya uğrar bu nedenle özellikle yaz aylarında uzun süre depolanmamalıdır. Bütün klor türleri arasında kullanılması en kolay olan sıvı klordur. Ve Su artıma sistemleri için gereken sodyum hipoklorit diğerlerine kıyasla en azdır.

Sıvı Klor Kullanım Alanları

Sıvı Klor su arıtma tesislerinde ve yüzme havuzlarında uygun fiyat avantajları ile en çok kullanılan klor çeşitlerinden biridir.

Suyun bulunduğu ortamlarda kullanılan ve en etkili sonuçların alındığı sıvı klor küçük ya da büyük ölçeklerde farketmeden şirketimizce satılmaktadır.

Kullanım alanları; Su Arıtma Tesislerinde, Kuyu Suyu Arıtılmasında, Çamaşır Suyu yapımında ve bir çok sanayi endüstrisinde değişik işlemlerde kullanılmaktadır.

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...