cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Otomatik Dozajlama Sistemleri

otomatik-dozajlama-sistemleri-satış-satan-firmalar-fiyatları

Otomatik dozajlama sistemleri kurmanız ya da oluşturmanız firmamız ile çok basit bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Otomatik olarak dozlama yapılmasını sağlayan tüm cihaz satışlarımızla Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Otomatik dozaj lama sistemlerinden hazır ünite seçeneklerimiz ile ürün sahibi olabilirsiniz ya da tek bir cihaz ile sistemi oluşturabilirsiniz.

Hazır Üniteler Nedir?

otomatik-klorlama-cihazı-satış-satan-firmalar-ankara-istanbul-izmir-konya-antalya-ordu-rize-van-bitlis-bingöl-muş-bursa-diyarbakır-çorlu-çerkezköy

Hazır üniteler klorlama yapılacak ortama en uygun cihaz ya da cihazların ünite üzerine kendi tesislerimizde montajlanarak satılan ürün grubumuzdur. Bir tek klorlama cihazı ile oluşan hazır üniteler zaman sayaçlı, klor ölçüm cihazlı gibi ek ürünlerle de yapılabilmektedir. Klor tankı üzerine montajlı klorlama sistemlerimiz yine kendi tesislerimizde montajı yapılarak Türkiye geneline sevk edilmektedir.

Otomatik Dozaj Pompası

Otomatik dozaj pompaları düzenli olarak dozaj yapılmasını sağlayan cihazlardır. Bir çok farklı markanın ve bir çok farklı kapasite bilgileri otomatik dozaj pompası satışımız vardır. Tüm ürün satışlarımızda Türkiye geneline hizmet verebilmekteyiz. Firmamızın satışını yapmış olduğu tüm dozaj pompaları iki yıl garantili ve teknik servislidir.

Otomatik Dozaj Pompası Çeşitleri

klorlama-cihazı-satan-firmalar-satış-fiyatları

Otomatik dozaj pompaları iki farklı grupta satılmaktadır. Bunlar analog dozaj pompaları ve dijital dozaj pompalarıdır. Bu iki ürün çeşidinde farklı kapasite özellikleri ile marka ve modele bağlı olarak bir çok farklı özellikler bulanabilmektedir.

Otomatik Analog Dozaj Pompaları; Bu pompa çeşitleri manuel olarak ayarlanmaktadır. En ekonomik fiyat yapısına sahip olan dozaj pompası çeşididir. Bu pompa grubunda montaj yapıldıktan sonra cihaz düşük seviyede klorlama ile çalıştırılmalıdır. Yapılan klorlamadan belli bir süre geçtikten sonra klor ölçümleri gerçekleştirilmelidir. Yapılacak olan klor ölçümü serbest klor ölçümüdür. Bu ölçüm ile dozaj pompasının klorlama oranlarını düzenlenir.

Otomatik Dijital Dozaj Pompaları; Bu ürün grubunda bir çok farklı özellik bir arada sunulabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir durum dijital ekranlı dozaj pompalarının hepsi aynı özellikleri barındırmamaktadır. Dijital dozaj pompaları, klorlamanın otomatik olarak gerçekleşmesi, yapılan klorlamanın ölçümü, klorlamanın otomatik olarak durdurulması ve yeniden başlatılmasını sağlayan çok özellikli ürünlerden oluşmaktadır.

Otomatik Klor Pompası

Otomatik klor pompası satışlarımızda Türkiye genelinde hizmet verebilmekteyiz. Garantili, teknik servisli ve klor test kiti hediyeli klor dozaj pompaları için firmamız ile iletişime geçiniz. Otomatik dozaj pompalarının hepsi klor dozlaması yapabilmektedir. Klor pompası için PP kafa seçenekli dozaj pompaları uygun seçimdir. Pvdf kafa seçimli dozaj pompalarını klor haricinde kimyasal ürün dozlamalarında da güvenle kullanılabilir.

Otomatik Klor Dozaj Üniteleri

Dozaj pompası konularında uzman firmamızdan hazı ünite talebinde bulunabilirsiniz. Klorlama yapılacak ortama en uygun hazır üniteler ve fiyat bilgileri için firmamıza ulaşın. Tamamen otomatik gaz klorlama sistemleri, sıvı klor sistemleri hazır üniteler ile satışlımızda bulunmaktadır. Klor ürünleri, klor dozajlama sistemleri, klor dozaj pompaları, klor ölçüm cihazları, klor test kitleri ve sıvı klor satışlarımız kendi tesislerimizden gerçekleşmektedir. Güneş enerji sistemlerine uygun klor dozaj pompları ve elektriksiz klor dozaj pompa seçeneklerimiz için firmamızdan bilgi alınız.

Otomatik Klor Cihazı

Bir çok farklı dozaj pompası otomatik klor cihazı olarak adlandırılabilmektedir. Klor dozaj pompaları, otomatik klorlama cihazları olarak adlandırılabilmektedir. Otomatik klor cihazları iki grup olarak satılmaktadır. Analog ve dijital cihazlardır.

Etiketler; Klor Dozaj Pompası Fiyatları, Sıvı Klor Pompası, Sıvı Klor Dozaj Pompası, Asit Dozaj Pompası, Kostik Dozaj Pompası, Klor Pompası Fiyatları, Klor Pompası, Su Klorlama Cihazı, Otomatik Su Klorlama Cihazı, Klor Dozajlama Cihazı, Klorlama Cihazı, Klor Cihazı, Güneş Enerjili Klor Dozaj Pompası, Depo Klorlama Cihazı, Klorlama Pompası, Klorlama Cihazı Fiyatları, Sıvı Klorlama Cihazı, Gaz Klorlama Cihazı, Otomatik Klorlama Cihazı, Otomatik Klor Makinası, Otomatik Klor Pompası, Otomatik Klor Dozaj Ünitesi

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...