cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Toz Klor

toz-klor

Toz Klor

%56 aktif klora sahip, havuza yapılan klorlama esnasında havuz suyunda oluşan mantar, bakteri ve virüslere karşı hızlı bir biçimde etki eden kuvvetli bir dezenfektandır. Piyasada birçok toz klor bulmak mümkündür. Bunlardaki klor oranı değişebilmektedir.

toz-klor-fiyatları-satış-satan-firmalar-istanbul-ankara-adan-izmir-adana-antalyaToz kloru kullanmak için çeşitli yollar vardır. Toz kloru bir miktar suda çözdükten sonra direkt havuza atabilirsiniz ya da havuzunuzda otomatik klor ayarlayıcı ekipman varsa o ekipmanın ön gördüğü şekilde ekipmanı kullanabilirsiniz. Klor miktarının iyi ayarlanması gerekmektedir. Uygun ve doğru şekilde kullanıldığı takdirde klorlu su yutulsa bile zarar vermemektedir.

Havuzun dezenfeksiyonunda mutlaka klor kullanmak gereklidir.

Doğru doz tespit edilmeli ve toz klor bu şekilde bilinçli kimselerce kullanılmalıdır çünkü doz aşımında bazı belli başlı yan etkiler görülür. Gözlerde kızarıklık ve deride oluşan küçük şişlikler bunların başlıcalarıdır.

Toz klorun gerektiği gibi kullanımında yan etkisi olmasa da paketlenmiş toz klorun solunması ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Toz klorun az bir miktar solunmasında boğazda kuruluk, burunda kaşıntı oluşabilir.

Ancak toz klorun ciddi miktarda solunmasında ciğerlerde tahriş oluşur. Müdahale edilmezse kusmaya sebep olabilecek ciddi zehirlenmelerle karşılaşılır. Bu yüzden kullanım sırasında ekstra özen gösterilmesi gereklidir.

Bu yüzden toz klor paketlerinin üzerinde de yazdığı gibi çocuklardan uzak ve kuru bir yerde muhafaza etmek çok önemlidir.

toz-klor-fiyatıHer ne kadar toz klor kendine ait paketinde kolaylıkla saklanabilirmiş gibi görünse de toz klor nem aldığı takdirde içeriğindeki aktif madde bozulacağından kuru yerde saklanmazsa kullanılamaz hale gelecektir.

Toz klor ihtiyaçlarınız için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. 0284 236 24 32

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...