cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Klorlama Cihazı

klorlama-cihazı-satış-fiyatı

Klorlama cihazı satışlarımız ile Türkiye genelinde hizmet veren bir firmayız. Klorlama cihazları iki yıl garanti kapsamında olup, ücretsiz kargo ve ücretsiz klor test kiti avantajları ile satışımızdadır.

Klorlama cihazı satışları, klorlama cihazı fiyatları, sistemler ve kimyasal ürünler için talep formlarımız ya da merkez ofis numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Türkiye geneline klorlama cihazları, klor ölçüm cihazları, klor test kitleri, klor ürünleri, sıvı klor gibi tüm klorlama ürünleri satışımız bulunmaktadır. Klorlama haricinde su arıtılmasında kullanılan tablet tuz, polielektrolit, hidroklorik asit, kostik ürünlerinide firmamızdan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Klorlama Cihazı Nedir?

klorlama-cihazı-ankara-izmir-rize-ordu-samsun-trabzon-zonguldak-istanbul-bursa-malatya-elazığ-diyarbakır-izmir-antalya-van-konya-manisa

Klorlama cihazları düzenli ve otomatik bir şekilde klorlama yapılmasını sağlayan cihazlardır. Klorlama cihazları bir çok farklı marka, farklı kapasitelerde ve seçeneklerde satılmaktadır. Klorlama yapılacak uygun klorlama cihazı seçimi önemlidir. Sıvı, gaz ve tablet klorlama cihazı satışlarımız vardır. Her klor türüne göre farklı klorlama cihazları kullanılmaktadır. Gaz klor ürünü haricinde bulunan tüm klor türleri sıvı form haline getirelebilir. Sıvı forma dönüşen klor ürünleri için sıvı klorlama cihazları kullanılabilir. En basit klor ürünü sıvı klordur. Su tüketimi düşük ortamlarda su ile seyreltilerek kullanılabilir. Fiyat avanatajı ve kullanım kolaylığı olan bir üründür.

Klorlama Cihazı Çeşitleri Nedir?

Elektrikli, elektriksiz ve güneş enerjili klor cihazı seçenekleri bulunmaktadır. En çok talep edilen ürün elektrikli ürünlerdir. Elektrik bulunmayan bölgelerde güneş enerjisi ile uyumlu klorlama cihazları tercih edilir. Bu sistemin oluşması için klorlama cihazı haricinde güneş enerji setine sahip olunmalıdır. Bu set güneş paneli, akü ve regülatörden oluşur.

Elektrikli, elektriksiz ve güneş enerjili klorlama cihazı satışlarımız Türkiye geneline yapılmaktadır. Dilediğiniz an firmamızdan fiyat ve bilgi talep edebilirsiniz.

Klorlama Cihazları Kullanım Alanları

Klorlama cihazları bir çok farklı sektörde kullanılabilmektedir. En bilinen kullanım alanaları su arıtma tesisleri ve yüzme havuzlarıdır. Hastanelerde, Belediyelerde, Üretim Tesislerinde, Fabrikalarda, orta ve küçük ölçekli tüm işletmelerde yarı otomatik ya da tam otomatik klorlama cihazları kullanılmaktadır.

Otomatik Klorlama

Otomatik klorlama cihazları için iki seçenek bulunmaktadır. Tam otomatik ve yarı otomatik klorlama cihazları. Tam otomatik klorlama cihazları, klorlamanın otomatik olarak yapılmasını, klor ölçümünün düzenli olarak gerçekleştrilmesini, cihazın durdurulması ve tekrar başlatılmasını sağlayan cihazlardan oluşur. Yarı otomatik klorlama cihazları ise manuel olarak klor dozlama miktarı ayarlanarak çalışır. Yapılan ayar ile otomatik olarak klorlama yapar. Klor ölçümü yapamaz. Ölçümü yapabilmesi için ayrı bir cihaza ihtiyaç vardır. Yarı otomatik klorlama cihazı seçimlerinde klor test kiti ile klor ölçümleri yapılır. Firmamız tüm klorlama cihazları satışlarında klor test kitini ücretsiz olarak müşterilerine göndermektedir.

Klorlama Cihazı Satış

Klorlama cihazı satışlarımız kendi tesislerimizden Türkiye geneline yapılmaktadır. Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile klorlama cihazları adrese teslim olarak sevk edilir. Kesinleşen siparişlerde aynı gün kargo imkanımız bulunmaktadır.

Klorlama Cihazı Teslimat

Teslimatlarımız, Türkiye'nin en bililenen kargo firmaları ile gerçekleşmektedir. Aynı gün kargo avantajı ile klorlama cihazları bir ya da iki gün gibi kısa sürelerde istediğiniz adrese teslim edilebilmektedir. Klorlama cihazı siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Klorma Cihazı Garanti ve Teknik Servis

Klorlama cihazı satışlarımız garanti kapsamında ve teknik servis imkanına sahiptir. Klorlama cihazları iki yıl garanti kapsamında olup, teknik servis ve yedek parça imkanları bulunan ürünlerdir.

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...