cleanday-iletişim

KLOR

sıvı-klor-fiyat

Şirketimiz, Klor satışlarını sahibi olduğu ve bilinen bir marka olan Cleanday markası ile yapmaktadır.

KLOR DOZAJ POMPASI

klor-dozaj-pompasi-fiyat

Her bütçeye uygun, kargo ve kdv dahil fiyatlar ile Klor Dozaj Pompaları sitemizde satışa sunulmuştur.

GALOŞ

galoş-fiyat

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine kargo ve kdv dahil fiyatlarımızla her gün galoş gönderiyoruz.

KLOR-GALOŞ SİPARİŞ

klor-galoş

Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimizde kargo ve kdv dahil fiyatlar ile hizmet vermekteyiz...

Su Klorlama Cihazı

su-deposu-klorlama-cihazı-fiyatları-satan-firmalar-satış

Su klorlama cihazları, içme suyu klorlanmasında, kullanma suyu klormasında, su arıtma tesilerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. İl ve ilçe belediyeleri, belde belediyeleri, köy muhtarlıkları, fabrikalar ve kuyu suyu kullanan tüm işletmeler su klorlam cihazları ile klorlama yapmaktadır.

su-klorlama-cihazı-pompası-satan-firmalar-satış-fiyatları

Klorlamanın düzenli ve otomatik olarak yapılmasını sağlamak için su klorlama cihazları kullanılmaktadır. Su klorlama cihazı ile klorlama yapılan ortamlar düzenli olarak otomatik bir şekilde klorlama yapabilir, klor değerlerini ölçebilir ve sistemin durdurulup yeniden başlatılmasını sağlayabilir. Tam otomatik su klorlama cihazları bu işlemleri tek bir cihaz ile gerçekleştirebilir.

İki çeşit olarak bir çok farklı kapasite özelliklerine sahip su klorlama cihazları bulunmaktadır. Bunlar; yarı otomatik ve tam otomatik klorlama cihazlarıdır.

Su Klorlama

Kullanma suyu, içme suyu ve kuyu suyu olarak kullanılan tüm su ortamlarında klorlama yapılmaktadır. Klorlama uzun zamandır kullanılan dezenfeksiyon sistemlerinden biridir. Bir çok resmi kurum ve özel işletme düzenli olarak klorlama yapmaktadır.

Su Klorlama Cihazı Satış

Satışlarımız kendi tesislerimizden tüm Türkiye geneline yapılabilmektedir. Su klorlama cihazı, kimyasal ürün satışlarımız anlaşmalı kargo firmaları ile hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize teslim edilir.

Satın almalarınızda ücretsiz manuel klor test kiti hediyemiz. Tüm su klorlama cihazları ücretsiz kargo avantajı ile satılmaktadır.

Kesinleşen klor cihazı siaprişlerinizde aynı gün kargo fırsatı. Aynı gün kargo verilen siparişleriniz bir ve iki gün gibi kısa zaman dilimlerinde adresinize teslim edilmektedir. Satışını yaptığımız cihalar iki yıl garantili ve teknik servisli ürünlerdir.

Su Klorlama Cihazı Fiyatları

Fiyatlar cihaz seçimine göre değişkendir. Tam otomatik ve yarı otomatik cihaz fiyatlarımızı öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz. Cihaz seçimlerinde klorlama yapılacak ortamda kullanılacak klor türü ve ortamın kapasite bilgilerine göre doğru cihaz seçilmelidir. Kapasite bilgileri debi ve basınç bilgisidir. Bu bilgileri bilmiyorsanız firmamızdan destek alınız.

Yarı otomatik ve tam otomatik su klorlama cihazları özellikleri birbirinden farklıdır. Yarı otomatik cihazlarda manuel olarak ayarlamadan sonra otomatik klorlama gerçekleşir. Tam otomatik su klorlama cihazları ise ilk ayarlamadan sonra tamamen otomatik olarak klor ölçümü, klorlama, start ve stop işlmelerini gerçekleştirebilmektedir.

Elektrikli, elektriksiz, güneş enerjili sıvı klor ve gaz klor cihazlarımız ve su klorlama cihazları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçiniz...

Su Klorlama Kimyasalları

Su klorlama cihazı satışlarımız haricinde kimyasal ürün satışımızda bulunmaktadır. Su arıtma ve dezenfeksiyonlarında satışını yaptığımızkimyasal ürünlerimiz; sıvı klor, tablet klor, hidroklorik asit, polielektrolit, kostik, demir üç klorür'dür.

İster su klorlama cihazı, isterseniz klorlama kimyasal ürünlerini firmamızdan satın alabilirsiniz.

Bilgi Talep / Sipariş Formu

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...